lesrooster recreatie 2018 - 2019

Maandag
Locatie Les Tijd Leeftijd Trainer Assistent
Dominicanenstraat Recreanten 17:00 - 18:00 vanaf 4 jaar Loes Berkhof Lotte
Dominicanenstraat Recreanten 18:00 - 19:00 vanaf 8 jaar Loes Berkhof
Noah
Hatert* Recreanten* 17:00 - 18:00* vanaf 4 t/m 7 jaar* - -
Hatert Recreanten 18:00 - 19:00 vanaf 8 jaar Mark Kroes  
Lent (de Ster) Recreanten 18:00 - 19:00 6- 8 jaar Larissa Marleen, Nora, Cheyenne
Lent (de Ster) Recreanten 19:00 - 20:00 vanaf 12 jaar Larissa
Cheyenne, Nora
Dinsdag
Locatie Les Tijd Leeftijd Trainer
Assistent
Zwanenveld Recreanten 17:00 - 18:00 vanaf 6 jaar Kelly 
vacant
Zwanenveld Recreanten 18:00 - 19:00 vanaf 8 jaar Kelly
vacant
Woensdag
Locatie Les Tijd Leeftijd Trainer
Assistent
Lent (de Ster) Recreanten 16:00 - 17:00 3,5 - 5 jaar Larissa
Sofie, Neele, Amelie
Lent (de Ster) Recreanten 17:00 - 18:00 6 - 7 jaar Larissa
Nora, Amelie, Nayla, Evelyn
Lent (de Ster) Recreanten 18:00 - 19:00 8 - 9 jaar Larissa
Lise, Nora, Marleen
Lent (de Ster) Recreanten 19:00 - 20:00 9- 11 jaar Larissa
Lise, Nora, Marleen
Brakkestein Recreanten 17:00 - 18:00 4 - 7 jaar Marissa Schuitert Lisa, Kyra, Plien, Jeske
Brakkestein Recreanten 18:00 - 19:00 vanaf 8 jaar Marissa Schuitert Kyra, Plien
Donderdag
Locatie Les Tijd Leeftijd Trainer
Assistent 
Weezenhof** Recreanten 17:30 - 18:30 vanaf 4 jaar Larissa vacant
Dominicanenstraat Jongens 17:00 - 18:00 6 t/m 8 jaar Mark Kroes
vacant
Dominicanenstraat* Jongens 18:00 - 19:00 9 t/m 11 jaar Mark Kroes
-
Vrijdag
Locatie Les Tijd Leeftijd Trainer
Assistent 
Malden Recreanten 15:30 - 16:30 vanaf 4 jaar Lynn van Beersum Sarah, Lizzy
Malden Recreanten 16:30 - 17:30 vanaf 7 of 8 jaar Lynn van Beersum Sarah, Bente
Malden Recreanten 17:30 - 18:30 vanaf 9 jaar Lynn Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. Sarah, Bente
Montessori College Turnplus 19:00 - 20:30 vanaf 12 jaar Lynn Smal vacant

* Bij voldoende aanmeldingen gaat de eerste groep in Hatert en het tweede uur van het jongensturnen van start.  

** Tijdelijke ledenstop totdat er extra trainers voor deze groep zijn gevonden.

De leeftijden die vermeld worden bij de verschillende groepen zijn ter indicatie. De trainer bepaalt wanneer een kind kan doorschuiven naar een volgende groep.

Adressen zalen recreatief turnen:

Sportzaal Hatert, Thorbeckestraat 75, Nijmegen
Gymzaal Brakkestein, Kanunnik Faberstraat 65, Nijmegen
Gymzaal Weezenhof, Weezenhof 3003, Nijmegen
Gymzaal Zwanenveld, Zwanenveld 21-42, Nijmegen
De Ster Lent, Queenstraat 37b, Lent                                                                                                                                                            Sporthal De Veldschuur Malden, Veldsingel 29, Malden

 

lesrooster selectie seizoen 2018 - 2019

Maandag
Groep Zaal Tijd Trainer Assistent
C selectie Montessori College 16.30 - 18.30 uur Yvonne van Alebeek                   Kelly / Carmen
A selectie Montessori College 18.00 - 21.00 uur Linda Verschuren -
Dinsdag
Groep Zaal Tijd Trainer Assistent
AB jong Montessori College 16.30 - 19.00 uur Joyce van Leeuwen / Kristie van Vuuren -
Jong Talent Montessori College 16.30 - 19.00 uur Sophie Grijs Isa
B selectie Montessori College 18.30 - 21.00 uur Ilse van Dijk / Sascha Scheeren         -
Woensdag
Groep Zaal Tijd Trainer: Assistent:
D selectie Montessori College 16:30 - 19:00 uur Marlies de Groot Lynn van B. / Lynn S.
A selectie Montessori College 18:00 - 21:00 uur Linda Verschuren / Carmen Cremers -
Donderdag
Groep Zaal Tijd Trainer Assistent
AB jong Montessori College 16.30 - 19.00 uur Kristie van Vuuren / vacant -
Jong Talent Montessori College 16.30 - 19.00 uur Sophie Grijs Isa
B selectie Montessori College 18.30 - 21.00 uur Ilse van Dijk
-
Vrijdag
Groep Zaal Tijd Trainer Assistent
C selectie Montessori College 16.30 - 19.00 uur Yvonne van Alebeek Lonneke / Tess
Zaterdag
Groep Zaal Tijd Trainer Assistent
AB jong selectie Montessori College/ Sportqube TCN** 08.30 - 11.30 uur Joyce van Leeuwen / Kristie van Vuuren
-
A selectie Sportqube TCN 08.30 - 11.30 uur Linda Verschuren / Carmen Cremers -
B selectie Montessori College/ Sportqube TCN** 08.30 - 11.00 uur Ilse van Dijk  / Sascha Scheeren
-

*selectie-instroom start bij voldoende leden

** De AB jong en B selectie trainen op zaterdag om de week in de Sportqube TCN

Adres zaal selectie turnen:

Turnzaal Montessori College, Kwakkenbergweg 27, Nijmegen

Sportqube TCN, Rosa de Limastraat, Nijmegen